Mieszkańcy posadzą drzewa w gminie Michałowice

Michałowice

Urząd gminy Michałowice uruchomił ankietę dotycząca nasadzeń. Mieszkańcy zdecydują o rodzaju i lokalizacji drzew.

Mieszkańcy gminy Michałowice chętnie angażują się w działania na rzecz ochrony środowiska. Akcje związane z sadzeniem drzew cieszą się ogromnym zainteresowaniem tutejszej społeczności. – Jak co roku planujemy nasadzenia drzew na terenie gminy. Bardzo często w kontaktach ze mną i z Urzędem wyrażają Państwo chęć angażowania się w działania na rzecz środowiska naturalnego, zwłaszcza, i co zrozumiałe, w Państwa miejscowościach – w tym również w akcje sadzenia drzew – zachęca Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice.– Zgłoszone propozycje zostaną przeanalizowane pod kątem możliwości wykonania nasadzeń m.in. określenia czy występują kolizje z istniejącą infrastrukturą techniczną – naziemną i podziemną. Zweryfikujemy również dobór gatunków, kierując się obecnym charakterem każdej wskazanej lokalizacji nowych nasadzeń – dodaje.

Urząd gminy przygotował ankietę, w której mieszkańcy wskażą lokalizację nasadzeń w miejscach publicznych oraz rodzaj drzew.

Ankieta dostępna tutaj.

Formularze można przesyłać do piątku 12 marca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Mieszkańcy posadzą drzewa w gminie Michałowice”

  1. Olo pisze:

    A w Milanówku właśnie wycieli 60 dębów – nielegalnie, na rympał. Władze Miasta wiedziały, ale wolną sobotę miały, miejscowa Policja była zamknięta w weekend, a Straż Miejska – chyba pilnowała, żeby mieszkańcy Milanówka drwalom w wycince nie przeszkadzali. Szkoda, że wpr24 sprawy przez 48 godzin nie zauważył XD. Już szybciej Polsat działa. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły