Mieszkańcu masz głos! Zdecyduj o rowerze gminnym w Michałowicach

Michałowice

Urzędnicy wygospodarowali w budżecie pieniądze na realizacje inwestycji. Mieszkańcy zdecydują czy w tym roku należy uruchomić system Rower Gminny.

Urzędnicy przygotowali ankietę dla mieszkańców dotyczącą realizacji usług rowerowych w bieżącym roku. Gmina Michałowice zaoszczędziła środki w wysokości 568 100 zł na funkcjonowanie samoobsługowych wypożyczalni rowerów.

Niebawem miał ruszyć przetarg na operatora usługi Rower Gminny. Ze względu na rozwijającą się epidemię urzędnicy postanowili przygotować ankietę dla mieszkańców. To oni zdecydują czy należy uruchomić w tym roku samoobsługowe wypożyczalnie rowerów bądź zrealizować inne inwestycje. Oprócz usługi Rower Gminny respondenci mogą wybrać do realizacji m.in.: budowę pumprucka, parku rowerowego na terenie powstającego kompleksu Gminnego Ośrodka Sportu w Granicy i kolejnej ścieżki rowerowej.

Mieszkańcy mogą wypełnić ankiety do środy 31 marca.

Ankieta jest anonimowa.

Formularz dostępny tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.