Miejska Wigilia u Mariusza Szweda po raz drugi!

Pruszków

Wielki sukces ubiegłorocznej Wigilii organizowanej przez znanego i lubianego szefa kuchni Mariusza Szweda sprawił, że w tym roku także w tej wspólnej i radosnej formie przywitamy Boże Narodzenie!

Idea organizacji wyjątkowej Wigilii dla osób potrzebujących zjednoczyła w ubiegłym roku wiele osób i firm. Całością dowodził pomysłodawca wydarzenia, czyli znany z programów kulinarnych mieszkaniec Pruszkowa, Mariusz Szwed. Dzięki jego wysiłkom i zaangażowaniu ludzi dobrego serca, udało się stworzyć prawdziwie świąteczny klimat, zapewnić wspaniały poczęstunek, podarunki i rodzinną atmosferę.

Nie inaczej będzie w tym roku. – Wigilia odbędzie się w poniedziałek, 23 grudnia od godz. 16.00, w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 2. Zachęcamy osoby i firmy do pomocy w organizacji tego wydarzenia – mówi nam Mariusz Szwed.

Na Facebooku pojawiła się już strona wydarzenia. – Wspaniali ludzie o wielkich sercach! Mariusz Szwed po raz drugi ugotuje dla potrzebujących już 23 grudnia o godz. 16.00 w szkole Podstawowej nr 2. Wejście od strony boiska na salę gimnastyczną. Od 1 do 15 grudnia będzie prowadzona zbiórka odzieży dla osób dorosłych, które potrzebują trochę ciepła (kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki). Oddać odzież będzie można w Pizza24 przy ul. Staszica 1 lub firmie TG Plus w Michałowicach ul. Jesionowa 6. Zastanawiasz się jak możesz pomóc? To proste, zostań wolontariuszem, pomóż nagłośnić sprawę i przejrzyj swoją szafę – czytamy w zaproszeniu współorganizatora, czyli Stowarzyszenia Wspólnie Pruszków Rozwijamy.

A tak o tegorocznej Wigilii mówi sam Mariusz Szwed:

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.