„Mickiewicz” nabiera kształtu

Piastów

Budowa nowego gmachu Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Piastowie to sztandarowa inwestycja władz miasta. Budynek „rośnie” z tygodnia na tydzień.

Rozbudowa piastowskiego liceum o nowe skrzydło i halę sportową jest realizowana w formie partnerstwa publiczno-prywatnego. Inwestycję wspólnie realizują miasto Piastów oraz firma Warbud. W ramach zadania na działce przy ul. 11 Listopada powstaje skrzydło dydaktyczne składające się z trzech kondygnacji, hala sportowa oraz łącznik nowych części kompleksu ze starym budynkiem.

Prace budowlane ruszyły w maju br. Po siedmiu miesiącach od momentu wbicia pierwszej łopaty budynek hali sportowej oraz skrzydło nabrały już ostatecznego kształtu. – Nowych elementów przybywa, prace idą pełną parą – podkreśla piastowski magistrat.

Inwestycja ma się zakończyć w ciągu 19 miesięcy od momentu rozpoczęcia prac, a to oznacza, że szkoła w nowej odsłonie będzie gotowa pod koniec przyszłego roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “„Mickiewicz” nabiera kształtu”

 1. Koral pisze:

  Znowu te same, politycznie zaangażowane osoby „plują się” w komentarzach nt. LO Mickiewicza. Zawsze te same głupoty wypisują. A już te teksty o gotowaniu i tańcu na rurze, to chyba ich chore fantazje. Smutne to.

 2. Wiktor pisze:

  Pomysł…do bani!
  Młodzież, ktòra chce się uczyć i mieć wysoki poziom nauczania WYBIERA WARSZAWSKIE LICEA! TYLE KASY…I DO TEGO TE SPŁATY…
  No widocznie, inni muszą mieć etety…
  PORAŻKA!

 3. Henry pisze:

  Już widać błędy w projekcje – budynek dydaktyczny zbyt blisko ulicy. Znane są nareszcie wyniki matur 2019.
  LO im Mickiewicz dalej dwujęzyczną szkołą gotowania na gazie i tańca na rurze 😉

 4. Generał pisze:

  A kiedy remont Sułkowskiego? Czy wykonanie jest przez kogoś nadzorowane? Czy wykopanie kawałka betonu finalizuje pracę obiecanej nowej nawierzchni do 13 grudnia?

  • ToTylkoJa pisze:

   Sułkowskiego z nową nawierzchnią stałaby się ulicą zastępczą dla Piłsudskiego,.. wystarczy zrobić zjazd z wiaduktu,..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły