Skrzyżowanie Środkowej z Ryżową będzie zamknięte

Region

W najbliższym czasie mieszkańcy Michałowic będą musieli zmagać się z utrudnieniami drogowymi. Z powodu budowy ronda skrzyżowanie ulic Środkowej i Ryżowej będzie zamknięte dla ruchu.

Gmina Michałowice z powodu licznych wypadków i stłuczek, do których dochodziło na skrzyżowaniu ul. Ryżowej z ul. Środkową postanowiła w tym miejscu wybudować rondo. Stopień zaawansowania prac zmusza robotników do zamknięcia skrzyżowania. Kierowcy będą kierowani na objazdy.

– Prace na rondzie są właśnie na kluczowym etapie. Aby porządnie wykonać wszystkie elementy drogowcy muszą wyłączyć skrzyżowanie z ruchu – poinformował nas Józef Kawiorski, kierownik działu inwestycji i remontów Gminy Michałowice. – Obecnie pojawiły się już tablice informacyjne o planowanych objazdach. Chcemy, aby kierowcy wcześniej dowiedzieli się o utrudnieniach – podkreśla.

Obecnie prace na tym skrzyżowaniu nie mają żadnych opóźnień. Najprawdopodobniej pierwsi kierowcy będą mogli przejechać po rondzie już 16 listopada.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.