Michałowice uruchomiły nowe połączenia autobusowe

Michałowice

Gmina Michałowice zaprasza wszystkich do korzystania z nowych połączeń autobusowych. Od dziś na gminnych ulicach pojawiły się nowe autobusy.

Do dyspozycji mieszkańców są dwa nowe połączenia. Linia M1 skomunikuje mieszkańców Sokołowa, Suchego Lasu, Pęcic oraz Pęcic Małych, którzy dotrą do dzięki niej do Urzędu Gminy, WKD Reguły oraz stacji PKP w Ursusie.

Natomiast linia M3 jest odpowiedzią na liczne apele i prośby mieszkańców. Ma zastąpić zlikwidowaną raszyńską L23. M3 połączy bowiem mieszkańców gminy z Jankami oraz PKP Pruszków.

Przejazdy autobusami do końca roku będą darmowe dla posiadaczy Karty Mieszkańca Gminy Michałowice. Pozostali za jednorazowy przejazd będą musieli zapłacić 3 zł (1 zł bilet ulgowy). Bilet miesięczny na jedną linię autobusową kosztuje 80 zł (40 zł ulgowy), na wszystkie 120 zł (60 zł ulgowy).

Rozkłady jazdy są dostępne tutaj:
M1
M1.2
M3

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Michałowice uruchomiły nowe połączenia autobusowe”

 1. raz pisze:

  biedna gmina, pograzona w nocy w ciemnosci i smogu ma swoja, wlasna, nie wymuszona komunikacje.
  Za chwile beda pola golfowe, a kto wie, moze i tor F1. Jak napisal Piotrek, zal ze nie potrafia sie dogadac z pobliskimi gminami w tak prostej sprawie jak komunikacja publiczna czy zintegrowane DDR.

  • Olo pisze:

   Raszyn jest oporny. Pruszkow wczesniej sie nie dorzucal a teraz juz podobno tak. Bedzie zainteresowanie to moze tez kursow przybędzie. Dobrze, ze cos sie ruszyło.

 2. Piotrek pisze:

  Każdy sobie rzepkę skrobie.
  Oddzielne linie mają Michałowice, Brwinów, Piastów, Pruszków i nie wiem kto jeszcze.
  Nie lepiej byłoby zrobić to wspólnie ,pewnie byłoby taniej i wygodniej ale u nas nie da się.

 3. czytelnik pisze:

  Autobusy M 3 odjeżdżają z Janek o tej samej porze co linia PKS Janki- Pruszków -Piastów czyli 7.56 a PKS 8.00 , 10.00 a M 3 10.10

  • Cdn pisze:

   Zadzwon do urzedu w Michałowicelach i powiedz, ze sie dublują. Wazne, ze cos sie ruszyło. Zmodyfikowac rozklad jest latwiej gdy juz autobus jeździ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły