Miasto musi wydać pieniądze przez głupotę ludzi

Region

Dwóch mężczyzn zniszczyło tablicę informacyjną Urzędu Miasta Brwinowa. Głupi wybryk będzie kosztował podatników ok. 1100 zł.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia. Dwóch młodych mężczyzn w nocy wybiło szybę i podpaliło tablicę stojącą na rynku. Zostali złapani dzięki monitoringowi miejskiemu. Co więcej, godzinę wcześniej byli legitymowani przez wspólny patrol policji i straży miejskiej.

Już wiadomo, że jednym z wandali jest 20-letni Stanisław S. Obu mężczyznom, za uszkodzenie cudzego mienia, grozi od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Niestety za wspomniany wybryk zapłacą podatnicy. Według wstępnych szacunków postawienie nowej tablicy będzie kosztować budżet miasta 1100 zł.

– Cieszę się, że policja działa skutecznie w naszym mieście a monitoring przynosi skutki. Miejmy nadzieję, że następni zastanowią się, zanim będą szkodzić mieszkańcom – podsumował sprawę Andrzej Guzik, burmistrz Brwinowa.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.