Miał dwa zakazy prowadzenia, a i tak pijany usiadł za kierownicą

Piastów

Policjanci z Piastowa zatrzymali do kontroli kierowcę opla. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany.

Kilka dni temu funkcjonariusze policji patrolujący ulice Piastowa dostrzegli samochód, którego kierowca nie mógł utrzymać auta w pasie ruchu. Mundurowi zaczęli podejrzewać, że mężczyzna jest pijany i zatrzymali go do kontroli.

– W pojeździe, oprócz 23-letniego kierującego, był jego 14-letni brat. W trakcie rozmowy, policjanci wyczuli do mężczyzny alkohol, dodatkowo nie potrafił wysiąść z samochodu o własnych siłach. Mundurowi sprawdzili 23-latka w policyjnym systemie i okazało się, że posiada on dwa czynne zakazy kierowania pojazdami, wydane przez pruszkowski sąd – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ten miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Małoletni został przekazany pod opiekę matce, a 23-latek trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu, mężczyzna odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz złamanie zakazów sądowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Miał dwa zakazy prowadzenia, a i tak pijany usiadł za kierownicą”

 1. BMW pisze:

  Wielkiej przyszłosci mu nie wroze jak cigle nawalony chodzi,jezdzi.. Ma nawalone w głowie,do wiezienia bo kogos zabije po pijaku a odwyk tez mu wyjdzie na zdrowie:P

 2. zzz pisze:

  Jeździć po dwóch zakazach to już przegięcie. Niech mu wlepią trzeci!

 3. T pisze:

  Jak wielką pipka trzeba być żeby nie umieć utrzymać samochodu w pasie ruchu. Czemu o tym podczłowiek u który nie potrafi zapanować nad człowiekiem piszecie „mężczyzna” jak to jakieś dziecko bez jaj jest które nie potrafi jeździć.

 4. Olo pisze:

  Ja nie wiem jak ktos wpadł na to ze jak sąd powie nie jeździj to ludzie będą tak robić ?? Niby kto mu zabroni ? Tylko konfiskata samochodu ma sens !!

  • none pisze:

   Jak skonfiskują samochód, to sobie wynajmie na minuty, albo pożyczy.

  • Re pisze:

   Mam nadzieję że taki pijak „pożyczy” od ciebie samochód i go skonfiskuja bezmuzku.

   • paca 🏳️‍🌈 pisze:

    Bez czego 😂🤣😂🤣 naucz się polskiego 😂🤣😂🤣

   • OLO pisze:

    jak ktoś pożycza pijakowi to ma co chciał .

    • Re pisze:

     Pijak może sobie pożyczyć bez pytania. Choćby przykład z naszego miasta. Dwóch chłopaków poszło po pijaku do mechanika i wzięło sobie od niego z placu samochód żeby się trochę pobawić. Fakt że go poobijali to już pewnie problem dla właściciela, a teraz dzięki wam jeszcze wkroczy państwo i go zabierze. Trochę musku używanie by wam nie zaszkodziło.

     • Rollo pisze:

      czego używać? 😀

     • 😂🤣😂🤣😂 pisze:

      Re Ty za to masz mózg nie używany ,wracaj do szkoły na zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

     • X pisze:

      Zajebiste jest to że z całej istotnej wypowiedzi bierzecie to co napisałem w formie czystego żartu bo się bulwersujecie jak małe dziewczynki. Wlasnosc zanika, są auta na minuty, kradzieże itd. Fajny jest pomysł z konfiskata bo wyobrażajcie sobie że tak jak wam skonfiskuja 20 letnie BMW już od prawie całe złożone z rdzy i części zamiennych z Daci, tak komuś skonfiskuja nowe BMW 7. Tylko wasza prywatną Zemsta za życiowa nieudolność to kiepska motywacja do stanowienia prawa.

 5. rbz pisze:

  Tak skuteczne są te zakazy. Dobrze że nikogo nie zabił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły