Mężczyzna z zarzutem pobicia ze skutkiem śmiertelnym

Grodzisk Maz.

Na początku miesiąca w jednym z pustostanów w Grodzisku Mazowieckim znaleziono ciało mężczyzny. W wyniku działań operacyjnych policjantów z Wydziału Kryminalnego w Grodzisku Mazowieckim udało się ustalić podejrzanego o przyczynienie się do śmierci mężczyzny.

Po wpłynięciu zgłoszenia o znalezieniu ciała, policjanci szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Następnie zaczęło się śledztwo w sprawie okoliczności jego śmierci. Według wstępnych wyników sekcji zwłok, do śmierci mogła przyczynić się inna osoba.

Grodziscy kryminalni, dzięki wnikliwemu śledztwu, wytypowali osobę, która prawdopodobnie przyczyniła się do zgonu 57-latka. Szczegóły ujawnia asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy – Policjanci odnaleźli podejrzanego w Warszawie i zatrzymali go. Mężczyzna przyznał się do pobicia swojego znajomego. 38-latek usłyszał w prokuraturze zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego następstwem była śmierć człowieka.

Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec zatrzymanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi nawet dożywocie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Mężczyzna z zarzutem pobicia ze skutkiem śmiertelnym”

  1. robot pisze:

    Znalazł sposób na zakończenie bezdomności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły