Mętlik na sklepowym parkingu

Region

Kierowcy robiący zakupy w sklepie Carrefour przy ul. Powstańców w Pruszkowie mają problem z wyjazdem z parkingu. Brak tam znaku nakazującego skręt w prawo.

– Wyjeżdżając ze sklepowego parkingu zauważyłam, że brak w tym miejscu znaku nakazującego skręt w prawo – poinformowała nas jedna z czytelniczek. – Dodatkowym utrudnieniem jest brak możliwości wyjazdu w kierunku ulicy Plantowej. Ja, aby pojechać w kierunku ulicy Chopina musiałam zawrócić na rondzie, które znajduje się przy ulicy Staszica – dodaje z oburzeniem.

– Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Sprawę przekazaliśmy już do Działu Technicznego. Chociaż przy wyjeździe widać, że kierowcy nie mogą skręcić w lewo, bo jest tam linia ciągła – poinformowała nas jedna z pracownic Carrefour’a. – Teren, na którym znajduje się parkingu dzierżawimy od Pruszkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i bez ich zgody nie możemy postawić tam znaku. Obecnie poinformowaliśmy PSM o potrzebie oznakowania wyjazdu – podkreśla.

Niestety zmiana usytuowania wjazdu jest niemożliwa. Tuż przy wjeździe na parking znajduje się zatoczka autobusowa a zaraz za nią przejście dla pieszych.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.