Męska Szopa powstanie przy ul. Inżynierskiej

Milanówek

To miejsce, które pojawi się na terenie Milanówka. O Męskiej Szopie informowaliśmy już na początku tego roku. Dopiero teraz znaleziono lokalizację dla tego pomysłu.

To działanie, które prowadzi milanowski Ośrodek Pomocy Społecznej. Pomysł ten zostanie zrealizowany w ramach dofinansowanego z funduszy europejskich programu wspierającego rozwój usług społecznych. Męska Szopa ma być miejscem dla seniorów z Milanówka, którzy lubią majsterkować i chcą dzielić się pasją ze sobą nawzajem i z młodszym pokoleniem. Dopiero jesienią tego roku pojawiła się decyzja o wybraniu dla niej konkretnego miejsca.

Męska Szopa zostanie zlokalizowana w lokalu przy ul. Inżynierskiej 3a, który pozostaje w zasobach mieszkaniowych gminy Milanówek. Kiedy projekt wystartuje? – Miejsce to wymaga dostosowania i modernizacji oraz właściwego wyposażenia. Uruchomienie tej placówki przewidujemy na przełomie roku. Będziemy na bieżąco informować o postępach w pracach – poinformował milanowski magistrat.

Podczas zajęć w Szopie mile widziane będą grupy składające się z dziadków i wnucząt. Oczywiście przychodzić będą mogły osoby indywidualne.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.