Mecz gwiazd dla Marcina [FOTO]

Grodzisk Maz.

W samo południe na boisko w hali sportowej przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim wybiegli uczestnicy charytatywnego meczu gwiazd dla Marcina Bonieckiego, mieszkańca miasta i funkcjonariusza miejscowej komendy.

Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny: Legii Old Boys (w składzie min. m.in. Piotr Włodarczyk, Dariusz Dziekanowski, Piotr Mosór, Marek Jóźwiak, Jacek Cyzio, Piotr Świerczewski, Sebastian Wątroba, Jarosław Jakimowicz i Grzegorz Jędrzejewski) oraz Przyjaciół z Gwiazdami Disco Polo (Dawid Narożny i Daniel Wilczewski „Piękni i Młodzi”, Radek Liszewski „Weekend”, Krystian Pudzianowski „Pudzian Band”, Kamil Kossakowski i Patryk Szmajowski „DiscoBoys”, Karol Zawrotniak „Defis”, Przemek Budka „Eratox”, Radek Kudelski „Bayera”, Maciej Kuśmierz „Maczo”, Marcin Siegieńczuk, Grzegorz Tchórzewski „Freestyle”. Walka na boisku była zacięta, ale cel wspólny – pomóc Marcinowi, który walczy z chłoniakiem.

Gwiazd nie zabrakło także na trybunach. Zawodnikom obu drużyn kibicowali m.in. aktor Daniel Olbrychski, pięściarz Przemysław Saleta, a imprezę poprowadził Michał Wiśniewski znany z zespołu „Ich troje”. Nie zabrakło rodziny Marcina i kolegów z jego pracy.

Mecz gwiazdorskich ekip był kulminacyjnym momentem sobotniego turnieju, ale atrakcji nie brakowało przez cały dzień. Reflektory w hali przy Westfala zgasły dopiero po godz. 20.00. Pieniądze uzyskane z organizacji imprezy w całości zasilą konto Marcina. Do życzeń szybkiego powrotu grodziszczanina do zdrowia dołącza się cała redakcja portalu WPR24.pl.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.