Masz stare planszówki? Przekaż je na prezenty!

Pruszków

Boże Narodzenie coraz bliżej. Niestety nie każde dziecko dostanie świąteczne prezenty. Teraz każdy z Was może stać się pomocnikiem świętego Mikołaja.

Stare gry zalegają w szafie lub na strychu? Brakuje chętnych do wspólnej gry? Stare planszówki, które zbierają kurz w Twoim domu mogą okazać się skarbem dla niejednego dziecka.

Merfolk wspólnie ze stowarzyszeniem Wspólnie Pruszków Rozwijamy organizuje zbiórkę planszówek. Wszystkie przekazane przez mieszkańców gry trafią do domu dziecka w Pruszkowie. Przekazując grę każdy z was może stać się św. Mikołajem. Dla wielu maluchów popularny chińczyk czy warcaby mogą okazać się skarbem.

Zatem szybko sprawdźcie co zalega na strychu i z planszowymi skarbami udajcie się do sklepu Merfolk w Pruszkowie przy Kościuszki 36. Warto się jednak spieszyć ponieważ zbiórka trwa tylko do 4 grudnia. Planszówki do dzieci trafią w formie mikołajkowych prezentów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.