Maseczki dla mieszkańców i automat z maseczkami

Piastów

Od 16 kwietnia wychodząc z domu musimy pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa. Piastowscy włodarze będą rozdawać maseczki mieszkańcom miasta. W pierwszej kolejności maseczki otrzymają seniorzy.

Seniorzy i osoby przewlekle chore są najbardziej narażeni na zakażenie koronawirusem. Dlatego to właśnie do tej grupy mieszkańców trafi pierwsza partkia maseczek, którą będzie rozdawał piastowski magistrat. – W ciągu najbliższych dni maseczki otrzymają więc seniorzy w wieku powyżej 70 lat i osoby przewlekle chore, które – jak wiemy – są szczególnie narażone w obecnej sytuacji epidemicznej. W dalszej kolejności maseczki otrzymają pozostali mieszkańcy – informuje Grzegorz Szuplewski, burmistrz Piastowa.

Maseczki to jednak nie wszystko. Od piątku na terenie miasta działa również automat, w którym można kupić środki ochrony osobistej. Urządzenie jest zlokalizowane przy ul. Wysockiego w pobliżu sklepu Biedronka. Grzegorz Szuplewski zaznacza, że kolejny automat niebawem pojawi się w południowej części miasta.Od 17 kwietnia czynny jest także pierwszy automat, za pomocą którego można zakupić środki ochrony osobistej. Urządzenie zlokalizowane jest przy ul.P.Wysockiego w okolicy sklepu Biedronka. Niebawem pojawi się drugi automat, zlokalizowany w południowej stronie miasta.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Maseczki dla mieszkańców i automat z maseczkami”

 1. weteran pisze:

  Maseczki już w skrzynkach. Nie spodziewałem się że będą przed pierwszym maja. To jednak szacun za pośpiech. Ja naigrywałem się z władzy że jak zwykle nie zdążą. Sorry ale w tej sprawie nie miałem racji !

 2. weteran pisze:

  Szkoda że wszyscy o dudzie a nie o działaniach naszych władz w okresie zarazy . A warto by je wypunktować. Pierwszym działaniem było rozpędzenie naszego targowiska i skierowanie tłumów do kolejek w kasach hipermarketów. Drugim było zamknięcie urzędu miejskiego na głucho . Trzecim maseczki ale już widać że dostaniemy je wraz z wygaśnięciem zagrożenia !
  To się nazywa poświęcenie !

 3. Pis to dno pisze:

  Ciekawe jaka cena? Duda wyPAD

  • ola pisze:

   PAN PRZYDENT ABDRZEJ DUDA dla ciebie prostaku bez szkoły

   • Rollo pisze:

    Do PANA PREZYDENTA to Adrianowi brakują lata świetlne! Nic tylko zwykły Pisowski popychel i długopis! Najlepsze są jego wypowiedzi „podjąłem decyzję”, albo „postanowiłem” 😀 Bareja by lepiej tego nie wymyślił…

  • Anonim pisze:

   Pan DUDA gamoniu.

   • tubylec pisze:

    Problem polega na tym że to człowiek przydaje splendoru urzędowi który sprawuje a nie odwrotnie. A co urzędowi dał Duda widać gołym okiem i nawet nie warto tego komentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły