„Maryśka” znaleziona u… Natalii

Podkowa Leśna

Natalia M. wpadła w ręce policji. Kobieta była podejrzana o posiadanie narkotyków i przyznała się do winy. Może okazać się, że to nie koniec. Policja bada, czy 33-latka nie dopuściła się innych przestępstw.

Grodziska policja wnikliwie bada sprawy narkotykowe. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariuszom udało się ustalić miejsce, gdzie mogą być przechowywane niedozwolone środki. Stróże prawa postanowili to sprawdzić.

Policjanci udali się na jedną z posesji w Podkowie Leśnej, gdzie ich przypuszczenia sprawdziły się. Co odkryli funkcjonariusze? W domu 33-letniej Natalii M. znajdowały się opakowania z suszem roślinnym oraz puste torebki. Okazało się, że jest to marihuana. Łącznie kobieta posiadała ponad 70 gram niedozwolonych środków. Przyznała, że znalezione narkotyki należą do niej i została zatrzymana przez funkcjonariuszy.

Na tym nie koniec policyjnych ustaleń. W toku dalszych czynności funkcjonariusze odkryli, że Natalia M. rozprowadzała narkotyki wśród innych osób.  

Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych środków oraz rozpowszechniania ich w celu uzyskania korzyści majątkowej. Natalia M. przyznała się do popełnienia wspomnianych czynów i dobrowolnie poddała się karze. Policja nadal prowadzi czynności, które mają na celu ustalenie, czy kobieta nie brała udziału w innych przestępstwach.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.