Marihuana w schowku

Raszyn

Policjanci z pruszkowskiej patrolówki, zatrzymali 27-latka, podejrzewanego o posiadanie marihuany i kierowanie pod jej wpływem. Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 9 marca, w miejscowości Puchały w gminie Raszyn, policjanci zauważyli kierującego Mercedesem, który wprowadził pojazd w niekontrolowany poślizg, powodując zagrożenie w ruchu drogowym.

W związku z podejrzeniem, że kierujący może być nietrzeźwy, zatrzymali pojazd do kontroli. Nie wyczuli od 27-latka alkoholu tylko charakterystyczny zapach marihuany. Kierujący przyznał, że zapalił marihuanę przed jazdą. W trakcie kontroli pojazdu mundurowi ujawnili w schowku woreczek foliowy z suszem roślinnym.

Mężczyzna został zatrzymany i poddany badaniu testerem narkotykowym, pobrana mu została także krew do badań. Zabezpieczony susz po użyciu testera wykazał, że była to marihuana.

Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Marihuana w schowku”

  1. Lekarz pisze:

    Medyczna marihuana jest od 2017 roku legalnym lekiem, dostępnym w Polsce na receptę. Do jej wystawienia, uprawnieni są lekarze wszystkich specjalizacji medycznych, poza lekarzami weterynarii. Dokumenty trzymaj zawsze przy sobie. Podczas terapii medyczną marihuaną musisz mieć przy sobie:Zaświadczenie o leczeniu – dziennik pacjenta, Kopię recepty imiennej, Dowód zakupu w postaci faktury imiennej i susz w oryginalnym opakowaniu aptecznym.
    W razie kontroli służb musisz okazać wszystkie wyżej wymienione dokumenty.

  2. Jaktootak pisze:

    Pruszkowska policja zadała potężny cios uderzając w narkobiznes udaremniając dalszą jazdę młodemu kierowcy znajdując przy kierowcy AŻ 0.6grama netto . Kierowca miał zły dzień , chciał się wyluzować ale wydział BAD BOY ( teraz panowie z policji noszą takie bransoletki ) nie mógł odpuścić piratowi drogowemu który wpadł w niekontrolowany poślizg i stworzył zagrożenie( czyli ruszył z piskiem spod świateł ), a na koniec dają lewe podrobione testery które albo nie pokażą nic albo pokażą wszystko naraz . BRAWO , jeszcze parę takich interwencji i może będzie premia ! 🤣

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły