Marcinie tęsknimy

Redakcja

Cztery lata temu zmarł nasz redakcyjny przyjaciel Marcin Prażmowski. Marcin wspólnie z nami tworzył portal i gazetę WPR24.pl

Informacja o śmierci Marcina spadła na nas cztery lata temu jak grom z jasnego nieba. Choć nasze ścieżki redakcyjne rozeszły się znacznie wcześniej, to Marcin zawsze mógł liczyć na nasze wsparcie. A my na jego pomoc.

Dziś wspominamy Cię Marcinie z ogromnym sentymentem. Mimo upływu czasu chętnie wracamy do Twoich tekstów. To niejako Twoja spuścizna pozostawiona nie tylko na papierze dla czytelników, ale i dla nas kolegów z redakcji. To my mieliśmy zaszczyt czytania jako pierwsi Twoich tekstów i dawania uwag. Choć te brzmiały głównie – Marcin mistrzostwo! Lekkość pióra to coś czego każdy w redakcji Ci zazdrościł. Ale zazdrościł w pozytywny sposób. Do Twoje materiały były dla nas inspiracją i wzorem.

Marcinie tęsknimy za Tobą każdego dnia. Dziękujemy, że mieliśmy zaszczyt Cię poznać

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły