Maraton Miast-Ogrodów

Region

Jedni mówią, że sezon biegowy trwa przez cały rok. Inni, że sezon biegowy zaczyna się wiosną. Jeśli jesteście miłośnikami aktywnego spędzania czasu i kochacie biegać to ta impreza przypadnie wam do gustu. Maraton Miast-Ogrodów to nowy cykl imprez biegowych w naszym regionie.

Organizatorzy zadbali o to by w biegach mógł wziąć udział każdy. Zarówno wprawiony biegacz, jak i początkujący. Zastanawiacie się jak osoba bez biegowego doświadczenia ma przebiec maraton? Ten jest inny. Składa się nie z jednego lecz z ośmiu biegów na dystansach od 1,5 do 10 km. Łącznie biegi dadzą dystans 42 km.

Pierwszy bieg odbędzie się już 8 kwietnia o godz. 11.00 w Podkowie Leśnej. Do pokonania będzie dystans 1,5 km. Biegać będziemy w Parku Miejskim. Zapisy są przyjmowane tutaj. Bieg jest bezpłatny.

Poniżej publikujemy pełną listę biegów:
09 kwietnia – Bieg w Podkowie Leśnej (Park Miejski) 1,5km
23 kwietnia – Turczynek (Milanówek) – 3km
28 maja– V Podkowiańska Dycha – 10km
04 czerwca – V Bieg STO-nogi Milanówek – 10km
25 czerwca – Bieg w Podkowie Leśnej (Las Młochowski) – 5km
10 września – Park Lasockiego – 2km
15 października – Bieg w Milanówku – 3km
25 listopada – Noc STO-nogi Milanówek – dystans minimalny dla uczestników cyklu Maratonu Ogrodów – 7,7km.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.