Maluchy z Grodziska dostaną wyprawkę

Grodzisk Maz.

Wzorem wielu polskich miast, w tym m.in. Warszawy, nowo narodzone maluchy z Grodziska Mazowieckiego otrzymają od władz gminy upominek.

W wyprawce znalazły się ubranka z emblematami Grodziska: body niemowlęce, kocyk, śliniak, skarpetki oraz torba z herbem miasta. – Grodzisk Mazowiecki z radością wita nowo urodzonych mieszkańców. Począwszy od 1 września 2019 r. rozpoczynamy akcję „Grodziska wyprawka dla maluszka”. Dla każdego noworodka zamieszkałego w gminie Grodzisk Mazowiecki, bez względu na to w jakim mieście się urodził, mamy grodziską wyprawkę – informuje magistrat.

Warunkiem jest okazanie przez rodziców Karty Mieszkańca oraz aktu urodzenia dziecka. Po wyprawkę można zgładzać się do Wydziału Promocji (ul. T. Kościuszki 34) w poniedziałki (godz. 9.00-18.00) oraz od wtorku do czwartku (godz. 8.00-16.00), w piątki (godz. 8.00-15.00).

Władze miasta przypominają, że małych mieszkańców systematycznie przybywa. W 2018 r. urodziły się 543 maluchy, a od początku obecnego roku już 471 dzieci, które zamieszkały w Grodzisku.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Maluchy z Grodziska dostaną wyprawkę”

 1. ?? pisze:

  Co to jest karta mieszkańca?

 2. Pruszkowianin pisze:

  Czy w Pruszkowie też coś dają dla nowego małego mieszkańca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły