Mail Boxes Pruszków – przesyłki kurierskie i centrum usług w jednym miejscu

Art. Sponsorowany

Przy ul. Staszica 1D w Pruszkowie znajdziecie punkt kompleksowej obsługi kurierskiej oraz wielu przydatnych usług dla Klientów indywidualnych oraz firm. Warto skorzystać z szerokiej oferty Mail Boxes! Co w niej znajdziemy? Sprawdźcie!

Mail Boxes Pruszków to nie tylko skrytki pocztowe, choć od nich miejsce wzięło swoją nazwę. To kompleksowe centrum usług w zakresie przesyłek kurierskich krajowych i międzynarodowych a także spedycji palet, poligrafii, pakowania, wydruków czy wirtualnego biura. Ta lista nie wyczerpuje możliwości, wystarczy zadzwonić, aby uzyskać indywidualną propozycję skrojoną na nasze potrzeby. W ofercie przewoźników znajdziecie uznane firmy: Fedex, Ups, GLS, Inpost, DPD.

W czym możemy pomóc?

Zakładasz firmę i myślisz ile miejsc należy odwiedzić? Wyrobić wizytówki, pieczątki, po sprzedaży produktów jeszcze je spakować, wysłać? Podpowiadamy. Odwiedzić trzeba tylko jedno miejsce. MBE Pruszków.

Prowadzisz kancelarię lub biuro? Zajmujesz się adresowaniem, kontaktem z kurierem i monitoringiem przesyłek? Twoje problemy to już przeszłość. Wszystko załatwisz w MBE Pruszków.

Wysyłasz paczki do rodziny w kraju i zagranicą lub z sukcesem zakończyłeś aukcje i zastanawiasz się jak spakować przesyłkę o nietypowych gabarytach?  Załatwimy to za Ciebie w MBE Pruszków.

Listy przewozowe, faktury a na odległość problemy z rejestrowaniem? Pomożemy w MBE Pruszków.

Zapraszamy do naszego punktu przy ul. Staszica 1D/U2. Mamy świadomość występujących zagrożeń, ale jesteśmy przygotowani. Posiadamy rękawiczki, maseczki oraz płyn dezynfekujący.

Zawsze też możemy zlecić odbiór od Państwa.

Nasz cel to oszczędność Państwa czasu, wygoda i bezpieczeństwo tak, aby mogli Państwo skupić się na rozwijaniu własnych działalności biznesowych czy pasji.

Zapraszamy do kontaktu!

Mail: mbe3080@mbe.pl

Tel. 572 112 912

Facebook MBE Pruszków

www.mbe-pruszkow.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.