Lora Szafran wystąpi w Grodzisku

Grodzisk Maz.

W najbliższy poniedziałek Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odwiedzi Lora Szafran. Jej koncert inspirowany będzie twórczością Leonarda Cohena.

Artystka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek jazzowych. W swojej dyskografii ma dziewięć krążków, w tym „Sekrety życia według Leonarda Cohena” i „Nad ranem”. Utwory pochodzące z tych dwóch płyt zaprezentowane zostaną podczas koncertu.

Dlaczego warto się wybrać na ten występ? – Przeżycia Lory Szafran łączą się głęboko pod sercem i skórą, z intencjami Leonarda Cohena. A sekretów nikt nie próbuje odkrywać, tylko tworzy piękne wtajemniczenie – zachęcają organizatorzy.

Szafran towarzyszyć będzie zespół w składzie: Miłosz Wośko (fortepian, instrumenty klawiszowe, akordeon), Sebastian Stanny (saxofony, vocal), Piotr Aleksandrowicz (gitary), Dariusz Szymańczak (bas), Sebastian Frankiewicz (perkusja).

Bilety: 50 zł.

Start: poniedziałek, 22 lutego, godz. 19.00.
Miejsce: Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, ul. Spółdzielcza 9.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.