Lodowisko w Piastowie startuje w Mikołajki

Piastów

W najbliższy piątek, 6 grudnia, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piastowie otwarte zostanie lodowisko. Nie zabraknie mikołajkowych atrakcji!

Uroczysta inauguracja sezonu łyżwiarskiego zaplanowana jest na godz. 17.00. Jak na Mikołajki przystało, żaden maluch nie wróci do domu z pustymi rękami. – Każde dziecko, które przyjdzie na lodowisko otrzyma słodki upominek. Już w piątek będzie można jeździć, potem przez cały weekend i tak do 1 marca – mówi Jerzy Derlatka, dyrektor piastowskiego MOSiR.

Ślizgawka będzie otwarta codziennie, także w święta, w godz. 10.00-20.00. W tygodniu przed południem z obiektu będą korzystać głównie uczniowie piastowskich szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego. Ale nie oznacza to, że lodowisko dla innych osób będzie w tym czasie niedostępne. Trzeba jedynie brać pod uwagę, że w pierwszej części dnia swoje łyżwiarskie umiejętności szlifować będą tam dzieci.

Wstęp na taflę jest bezpłatny. Na miejscu naostrzymy własne łyżwy (koszt to 10 zł.) lub wypożyczymy sprzęt (za 5 zł). Do dyspozycji mieszkańców będzie 130 par łyżew.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.