Lodowisko na Mikołajki

Piastów

Mieszkańcy Piastowa będą mogli zaszaleć na lodowisku. Oficjalne otwarcie ślizgawki zaplanowano na 6 grudnia.

Zima zbliża się wielkimi krokami. W wielu miejscowościach włodarze przygotowali dla swoich mieszkańców lodowiska. Nie inaczej będzie w Piastowie. Sezon łyżwiarski rozpocznie się w Mikołajki o godz. 17.00!

Tego dnia dzieci z pewnością będą miały wielką radochę. Na otwarcie miasto przygotowało słodkie upominki.

Lodowisko jest już rozstawione na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy alei Tysiąclecia 1 w Piastowie. Lada chwila będzie wylewana tafla. Na otwarcie ma być mocno zmrożona i równa jak stół.

Wstęp dla dzieci i młodzieży z Piastowa jest darmowy. Dla dorosłych koszt wejścia na taflę to 5 zł, ale bez ograniczeń czasowych. Na miejscu podobnie jak rok temu będzie można wypożyczyć łyżwy. Mamy też dwa chodziki dla najmłodszych do nauki jazdy na łyżwach, jest to miś i panda – mówi Jerzy Derlatka, kierownik MOSiR w Piastowie.

Zasady korzystania ze ślizgawki pozostaną podobne jak w latach ubiegłych.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.