Lodowisko dla wszystkich

Milanówek

Fani łyżew z utęsknieniem czekają na zimę. Problem pojawia się, gdy nie mają w pobliżu lodowiska. Mieszkańców Milanówka te zmartwienia jednak nie dotyczą.

Miasto postanowiło udostępnić mieszkańcom lodowisko, które zostało rozstawione przy Zespole Szkół Gminnych nr 3 przy ul. Żabie Oczko 1. Nie jest to przypadek. Do milanowskiej placówki uczęszczali mistrzowie jazdy na łyżwach. – Lodowisko znajduje się przy Zespole Szkół Gminnych, czyli miejscu, gdzie uczyli się mistrzowie łyżwiarstwa. Chodzi o Luizę Złotkowską i Sławomira Chmurę – mówi nam Daria Gągała z Urzędu Miasta w Milanówku.

Rozstawienie lodowiska to dobra nowina dla dzieci, gdyż dużymi krokami zbliżają się ferie. Jazda na łyżwach wydaje się ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. To nie tylko dobra zabawa dla dzieci, ale również dla dorosłych. Każdy może przyjść i pojeździć do woli na łyżwach.  Wstęp na lodowisko jest bezpłatny i można z niego skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-21.00. Z kolei w weekend od 9.00 do 21.00. Wejście na lodowisko jest zlokalizowane od strony boiska szkolnego.

Do kiedy będzie można korzystać z lodowiska? – Wszystko zależy od utrzymującej się temperatury powietrza. Jeśli warunki będą sprzyjające to nie będzie żadnych przeszkód, aby korzystać z niego. Preferowane jest posiadanie własnego sprzętu przez każdego z użytkowników – wyjaśnia Gągała.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.