L11 dopiero od stycznia

Region

Pruszkowska linia autobusowa L11 nie ruszy już w tym roku. – W rozmowach z dyrekcją warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego ustalono, że zostanie uruchomiona od 1 stycznia 2011 r – informuje Elżbieta Korach, naczelnik Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Pruszkowie.

Termin kursowania miejskiej linii L11 był przesuwany już dwukrotnie. Pierwotnie, według zapowiedzi włodarzy miasta, miała ona rozpocząć swoją działalność 1 października. Okazało się jednak, że nie udało się rozpisać przetargu w odpowiednim czasie. Kolejny termin wyznaczono na 18 października. Jednak do ogłoszonego przez ZTM przetargu na obsługę linii nie zgłosił się żaden chętny. Zdaniem Konrada Klimczaka, rzecznika ZTM, prawdopodobną przyczyną był fakt, że przetarg na obsługę linii dotyczył tylko okresu do końca tego roku.

Jak poinformowała nas naczelnik Korach, w tej sytuacji, miasto zmieniło warunki zamówienia. Obecnie przetarg na obsługę linii L11 zostanie ogłoszony na cały 2011 r.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.