W ten weekend wielkie otwarcie Parku Wodnego Moczydło

Wydarzenie

Dla wszystkich spragnionych ochłody mamy dobrą informację. Już 15 czerwca odbędzie się wielkie otwarcie Parku Wodnego Moczydło w Warszawie, który przeszedł gruntowną modernizację.

Po dwuletniej przerwie warszawski park wodny znów zacznie działać. Prace związane z modernizacją Moczydła kosztowały 25 mln zł. A park wodny, który jest jedną z głównych wakacyjnych atrakcji zarówno dla warszawiaków, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości zmienił swoje oblicze. Trwają już ostatnie przygotowania do wielkiego otwarcia Moczydła, które ma nastąpić punktualnie o godz. 9.00 już w najbliższą sobotę 15 czerwca.

Moczydło po remoncie prezentuje się imponująco. Pojawiły się tu nowe urządzenia wodne takie jak tor przeszkód, wave ball, hydromasaże ścienne czy gejzer wodny. Zapewne ogromną popularnością będą cieszyć się trzy nowe zjeżdżalnie o długościach 14, 17 oraz aż 57 m.

Remont objął również otoczenie basenów. Rozbudowano i zmodernizowano boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Dodatkowo pojawiły się przy nich trybuny, które pomieszczą 256 widzów. Dla najmłodszych powstał wodny plac zabaw.

W trakcie sobotniego otwarcia na gości czekać będzie również szereg innych atrakcji m.in. strefa piłkarska, strefa baniek mydlanych, strefa małego architekta, strefa zumby w wodzie, strefa zumby na trawie, strefa kulturalna z Teatrem Capitol i wiele innych.

Aktualny cennik wejść jest dostępny tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.