Światła w stylu Piotrusia Pana

Region

Ogrody Świateł zapraszają do odwiedzenia specjalnie przygotowanej, bajkowej krainy. Tegorocznym motywem przewodnim będzie Piotruś Pan.

Już za miesiąc wielkie otwarcie Ogrodu Świateł – Piotruś Pan w Warszawie! – czytamy na fanpage wydarzenia na Facebooku. Otwarcie Ogrodu Świateł odbędzie się 29 października przy ul. Prawdziwka 2. Szykujcie się na niesamowitą przygodę!

Tegoroczna wystawa będzie prezentowana w trzech miejscach w Polsce – Warszawie, Krakowie i Chorzowie. W ubiegłym roku Ogrody zamieniły się w Krainę Czarów, gdzie hasał Biały Królik, Kapelusznik, a także sama Alicja. Teraz przeniesiemy się do magicznej krainy wiecznego dzieciństwa. W podróży będzie nam towarzyszyć sam Piotruś Pan!

Ogrody Świateł będą otwarte dla zwiedzających do 27 lutego 2022. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona bliżej daty otwarcia. Po szczegóły wystawy kliknijcie tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.