„Snowden” w Pruszkowskim Kinie Letnim

Kino

Po tygodniowej przerwie powraca Pruszkowskie Kino Letnie. Już w najbliższą sobotę na ekranie w Parku Kościuszki zobaczymy film „Snowden”.

Czy jesteśmy śledzeni? Czy nasze rozmowy telefoniczne są podsłuchiwane? Czy wiadomości mailowe są dostępne tylko dla naszych oczu? Były pracownik CIA i NSA Edward Snowden pokazał światu, że każdy nasz ruch jest zapisywany o ile mamy przy sobie telefon komórkowy. Kilka lat temu to właśnie informacjami przekazanymi przez Snowdena żył cały świat. Snowden ujawnił amerykańskiej prasie ściśle taje dokumenty, doprowadzając do największego przecieku zastrzeżonych informacji w historii USA. 

Pełen emocji i niespodzianek film Oliviera Stone’a będzie można zobaczyć w Pruszkowskim Kinie Letnim już w najbliższą sobotę. Pokaz startuje o 21.30. Na widzów w Parku Kościuszki jak zawsze czekać będą leżaki i krzesełka. 

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.