„Serca na odwyku” w Pruszkowie KONKURS

Pruszków

W Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, 20 września odbędzie się spektakl komediowy "Serca na odwyku" w reż. Cezarego Żaka. Wystąpią: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska i Michał Piela.

SERCA NA ODWYKU – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.
SERCA NA ODWYKU – to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod…
SERCA NA ODWYKU – to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych.
SERCA NA ODWYKU – to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

📌 Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie
📆 20.09.2021, godzina 17:00 i 20:00
🎟 Bilety: https://copa.pl/pruszkow/

Obsada gwarantowana: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
Piotr Machalica (głos)

przekład: Bożena Sławińska
reżyseria: Cezary Żak
scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska
kostiumy: Sylwester Krupiński
czas trwania: 150 minut z 1 przerwą

Kochani mamy dla Was konkurs. Pierwsze trzy osoby, których maile dotrą na naszą skrzynkę konkursy@wprmedia.pl 17 września o godz. 12.00 otrzymają od nas wejściówki na spektakl. W tytule maila należy wpisać Serca na odwyku. W treści należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

 

Oto lista zwycięzców

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.