Rozdajemy bilety na spektakl „Pielgrzym”! [WYNIKI]

Konkurs

Zespół Mazowsze w tym sezonie proponuje swojej publiczności wyjątkowy koncert z muzyką Stanisława Moniuszki i tekstem Adama Mickiewicza. Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na niedzielny spektakl „Pielgrzym”.

„Pielgrzym” to opowieść o samotności wędrowca. W przypadku naszego bohatera dotyczy ona z jednej strony wygnania z ojczyzny, z drugiej poczucia wyobcowania towarzyszącego romantycznej naturze.

Tytułowy Pielgrzym wyróżnia się niezwykłą wrażliwością. Jest to widoczne w poszczególnych scenach widowiska: podczas wielkiego balu – gdzie spotyka młodzieńczą miłość – podczas żarliwej modlitwy Pielgrzyma w Kaplicy Ostrej Bramy w Wilnie, w celi Konrada, czy  podczas wygnania z ojczyzny i egzotycznej wędrówki po Krymie. Wobec tych nowych przestrzeni przyjmuje postawę dziecka: wszystko go intryguje, ciekawi i zachwyca. Nie może jednak wyzwolić się z tęsknoty za utraconą ojczyzną.

Opowieść zbudowana została na wybranych utworach Adama Mickiewicza. Dopełnia ją odkrywana na nowo muzyka sceniczna i kantatowa Stanisława Moniuszki. W widowisku udział wezmą aktorzy, soliści, chór ,balet i orkiestra PZLPiT „Mazowsze”.

KONKURS

Wspólnie z zespołem „Mazowsze” przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na spektakl w najbliższą niedzielę o godz. 17.00 w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Bilety trafią do dwóch pierwszych osób, które dzisiaj (czwartek, 19 września) o godz. 14.30 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule prosimy wpisać „Pielgrzym”, w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu.

WYNIKI:

Bilety wygrywają Ewa i Agnieszka. Ze zwyciężczyniami skontaktowaliśmy się już mailowo.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Rozdajemy bilety na spektakl „Pielgrzym”! [WYNIKI]”

  1. ona pisze:

    może zróbcie, że liczy się pierwszy wysłany mail od danej osoby, a nie automatem ktoś wysyła kilkanaście maili

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły