„Romans z pajacem”

Spektakl

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie niedzielnego popołudnia to koniecznie wybierzcie się do Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie. Tam czeka na Was „Romans z pajacem”.

„Romans z pajacem” to sztuka oparta na opowiadaniu przedwojennego komediopisarza, powieściopisarza i scenarzysty filmowego Stefana Kiedrzyńskiego, zamieszkującego przez znaczną część życia w Brwinowie

Aktorzy opowiedzą historię małego zespołu teatralnego wędrującego ze spektaklami po mniejszych miejscowościach, o ludziach których teatralna pasja bierze górę nad napotykanymi niewygodami, biedą i przeciwnościami losu. Będzie to zarazem piękna i zabawna historia miłosna okraszona ariami i duetami z operetek Johanna Straussa.

Sztuka nie tylko bawi, ale również skłania do refleksji. Zmusza widza do zastanowienia się nad własnymi pasjami i potrzebą podążania za nimi.

Spektakl rozpocznie się o godz. 19.00, w niedzielę 3 marca w MSHM w Pruszkowie.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Na spektakl zapraszają Krzysztof Rymuza starosta pruszkowski i Paweł Makuch prezydent Pruszkowa.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.