Recital Anny Dereszowskiej w Regułach

Reguły

Imponuje urodą, stylem, znakomicie radzi sobie na ekranie i na scenie. 15 października mieszkańcy gminy Michałowice będą mogli podziwiać umiejętności wokalne Anny Dereszowskiej.

Artystka jest niezwykle aktywna. Przede wszystkim Anna Dereszowska znana jest z wielu ról filmowych. Aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak: „Lejdis”, „Świadek koronny”, „Sęp”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Porady na zdrady”. Warto dodać, że Dereszowska zajmuje się dubbingowaniem. Aktorka użyczała głosu wielu postaciom m.in. Rachel w „Cziłała z Beverly Hills” czy Marii Hill w „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”. Jest także lektorką kilkunastu książek mówionych.

Gdyby tego było mało, Anna Dereszowska postawiła również na muzykę. Artysta nagrała albumy „Już nie zapomnisz mnie” i „Tango va banque”. Obecnie widzowie mogą podziwiać ją w muzycznym show telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”. 15 października Anna Dereszowska zaprezentuje się w sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice w Regułach. Recital artystki zapowiada się niezwykle ciekawie. Można spodziewać się, że będzie to widowisko pełen werwy i liryzmu. Warto dodać, że Anna Dereszowska wystąpi przy akompaniamencie Urszuli Borkowskiej.

Początek koncertu 15 października o 17.00. Od 9 października od 10.00 rezerwacji wejściówek można dokonać pod adresem koncert@michalowice.pl, telefonicznie 22 350 91 43 bądź osobiście w urzędzie gminy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.