Pruszkowskie Kino Letnie powraca

Kino

Tej imprezy w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń w Pruszkowie nie mogło zabraknąć! W tym roku Pruszkowskie Kino Letnie startuje już 6 lipca. Na miłośników kina czeka aż dziewięć tytułów, a jeden wieczór zaserwujemy w formie maratonu filmowego!

Zapraszamy do Parku Kościuszki, gdzie w malowniczej scenerii będzie można oglądać filmowe hity na pneumatycznym ekranie o wymiarach 14 x 8 m. W tym roku na widzów czekać będą wygodne leżaki i świetny repertuar.

W lipcu seanse po chmurką będą rozpoczynać się o 21.30, a w sierpniu godzinę wcześniej – o 20.30. Na projekcje warto zabrać najbliższych i przyjaciół. Przyda się również koc. Emocje w sobotnie wieczory zagwarantują filmy z naszego repertuaru.

Jak prezentuje się lista filmów przygotowanych na tegoroczną edycją Pruszkowskiego Kina Letniego? W tym roku kino odbywać się będzie pod hasłem „Lato z polską komedią”. Zdecydowaliśmy się sięgnąć po prawdziwe klasyki polskiego kina.

Inauguracyjny pokaz odbędzie się już 6 lipca o godz. 21.30, a na ekranie zobaczymy film „Chłopaki nie płaczą”. Tydzień później zagramy kultową „Seksmisję”. 20 lipca robimy małą przerwę od kina, ale już 27 lipca wracamy z filmem „Ile waży koń trojański?

Sierpniowe pokazy zaczynamy o godz. 20.30. od projekcji dla pań, bowiem na ekranie zobaczymy „Lejdis”. Tydzień później 10 sierpnia zapraszamy na maraton filmowy, na który składają się filmy „Kiler” oraz „Kiler-ów 2-óch”. 17 sierpnia w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczycie „Nigdy w życiu”, tydzień później kultowy „Kogel-mogel”. Na pożegnanie w kinie zagramy film „Vinci”.

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Gorący klimat, paczka znajomych, niezapomniane chwile spędzone we wspólnym gronie… Czego chcieć więcej? Nie ma się nad czym zastanawiać! Poza tym nie musisz kupować biletu, ani martwić się o miejsce. Gwiazdy na niebie i na ekranie, czy to możliwe? Tak!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Pruszkowskie Kino Letnie powraca”

 1. ewa pisze:

  Szkoda że nie dali ‚Ciało’ zamiast ‚Nigdy w życiu’. Wiele z tych zaproponowanych filmów po kilka razy w TV leciało. Szkoda

 2. Anonim pisze:

  Ale żenada te filmy widziałam już ze 100 razy….Jestem bardzo rozczarowana!

 3. lowi pisze:

  choćby jeden film mogli dać ciekawy, w poprzednich latach było takich nawet kilka na sezon, szkoda

 4. niezadowolony pisze:

  i znowu parking będzie zawalony niepodgległości/chopina…

 5. KAMIL pisze:

  JESZCZE BRAKUJE CZTERECH PANCERNYCH I PIES

 6. Rafał pisze:

  Nie narzekajcie. Starsze filmy bardzo często są lepsze od tych nowych. Tych bardzo nowych z wiadomych powodów w ramach „Kina Letniego” nie zobaczymy.

 7. Leoś pisze:

  Komary będą ?

  • NoName pisze:

   Komary to i bez zaproszenia wpadną na imprezkę 😀 nie przepuszczą takiej popijawy 😀

 8. 63 pisze:

  Odgrzewanie starych kotletów ciąg dalszy…

 9. Ania pisze:

  Serio????

 10. pruszkowianka pisze:

  ale żenada,nie mogę uwierzyć,same starocie

 11. dsaz pisze:

  Serio, filmy które każdy widział już 70 razy? Poprzednie edycje były spoko, bo nawet jeżeli to były filmy popularne to nie aż tak

 12. x pisze:

  same nowości filmowe… 🙁

 13. In pisze:

  A w którym roku kino Si-Fi, Thriller? 😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły