Piknik Rodzinny „Pierwszy Krok Leny”

Pruszków

O godz. 12.00 w pruszkowskim Parku Żwirowisko rozpoczął się Piknik Rodzinny „Pierwszy krok Leny”. Na miejscu udostępniono moc atrakcji, a wszystko po to, aby pomóc małej dziewczynce.

Impreza została zorganizowana w szczytnym celu. Piknikowi towarzyszyła zbiórka funduszy na operację nóżki Lenki Woźniak. W Polsce lekarze spisali chorą nóżkę na straty, jedyną szansą jest operacja, którą zgodził się przeprowadzić światowej klasy ortopeda dr Dror Paley. Niestety operacja jest bardzo droga… Internetową zbiórkę dla Lenki znajdziecie TUTAJ.

Natomiast 23 czerwca Park Żwirowisko wypełnił się ludźmi o dobrym sercu. W programie pikniku znalazło się naprawdę wiele atrakcji, w tym m.in. licytacja koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego, pokazy kulinarne w wykonaniu Master Chefa Mariusza Szweda, występy artystyczne Tarzan Boy, Jess, Ewy Czajki, Wesley, Eksperymenciaków, Jamrose, Soleo, Eyyo. Nie zabraknie strefy relaksu czy strefy malucha.

Wszelkie szczegóły na temat tego wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego, krótkiego filmu, a także powyższej galerii.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Piknik Rodzinny „Pierwszy Krok Leny””

  1. Szok pisze:

    A w powiecie pruszkowskim to już nie ma Straży Pożarnej, tylko z Grodziska Maz.? Przecież jak coś się stanie to oni i tak nie mogą podjąć żadnych działań…bo nie mają możliwości działania poza granicami powiatu…i dotyczy to każdej jednostki…więc i tak będzie musiała przyjechać jednostka z powiatu pruszkowskiego, a Grodzisk tym samym bardzo się naraża.

    • lala pisze:

      OSP Grodzisk zrobili to charytatywnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły