Kolejny udany pokaz za nami

Kino

Pruszkowskie Kino Letnie w tym roku zaprasza na klasyki z gatunku polskiej komedii. W minioną sobotę w kinie pod chmurką można było obejrzeć kultową „Seksmisję”.

Mimo chłodnego, ale pogodnego wieczoru atmosfera w Pruszkowskim Kinie Letnim była gorąca. „Kobieta mnie bije”, „Ciemność. Widzę ciemność” i wiele innych powiedzonek i gagów wywołały wiele uśmiechów wśród widowni. I nie ma się co dziwić, ponieważ „Seksmisja” z Jerzym Stuhrem i Olgierdem Łukaszewiczem to prawdziwy majstersztyk polskiej komedii. Na sobotnim pokazie filmowym pod gwiazdami zjawiło się wielu mieszkańców, którzy projekcję obejrzeli z wygodnych kolorowych leżaków.

Jeśli nie mogliście wpaść na sobotni pokaz nic straconego. Pruszkowskie Kino Letnie działa przez całe wakacje. W tym roku w wakacyjne soboty w Parku Kościuszki  gramy pod szyldem „Lato z polską komedią” Na kolejny seans zapraszamy wyjątkowo na 27 lipca o 21.30.

W tym roku wyjątkowo mamy przerwę od seansów 20 lipca. Tego dnia zapraszamy na inne ciekawe wydarzenie w Pruszkowie, czyli Koncert do północy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.