Kolejny piknik dla Filipa. Czas ucieka!

Brwinów

W szybkim tempie zorganizowano kolejny piknik charytatywny, aby pomóc kilkuletniemu Filipowi z Brwinowa. Pieniądze na operację już są, brakuje funduszy na bardzo kosztowny transport chłopczyka do Stanów Zjednoczonych... Impreza odbędzie się 7 września na brwinowskim stadionie przy ul. Turystycznej 4.

Ile to już razy pisaliśmy o chłopcu z Brwinowa… Mieszkańcy nie tylko tego miasta, ale i okolic doskonale znają historię Filipa. Zmaga się z wadą serca. Jedynym ratunkiem jest dla niego operacja w USA. Dzięki ogromnej mobilizacji dobrych ludzi udało się zebrać potrzebną kwotę na operację, ale okazało się, ze to nie wystarczy. Potrzebne są fundusze na przelot specjalnym samolotem, który można nazwać „podniebną karetką”. To kolejny 1 mln zł.

Z myślą o Filipie 7 września odbędzie się festyn sportowy „Młodzi sportowcy dla Filipka”. W planie imprezy znalazło się wiele atrakcji: konkursy i zabawy sportowe z piłką dla dzieci prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, pokaz i trening karate dla początkujących, licytacje, koncerty, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, wata cukrowa, rogaliki, ciasta.

Podczas charytatywnych licytacji będzie można nabyć oficjalną koszulkę Legii z autografami piłkarzy, autograf Kamila Bednarka, retro koszulki klubu AP BKS Brwinów i wiele innych przedmiotów.

Impreza startuje o godz. 11.00 na stadionie przy ul. Turystycznej 4 w Brwinowie.

Wpłaty można kierować na siepomaga.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.