„Kazik sam w domu”, czyli Kabaret Neo-Nówka

Grodzisk Maz.

Dla wszystkich miłośników kabaretu mamy dobrą informację. Już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim wystąpi kabaret Neo-Nówka i to aż dwa razy jednego dnia.

Neo-Nówka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych grup z polskiej sceny kabaretowej. Jednym z najbardziej znanych skeczów kabaretu jest „Niebo”. I choć każdy widział go już wiele razy to zawsze bawi do łez. Kabareciarze z Neo-Nówki powołali również do życia rodzinę Paciaciaków. A jeśli jeszcze nie widzieliście ich perypetii z „Pielgrzymki” to radzimy nadrobić zaległości! Dawka śmiechu murowana!

Pomysłowość członków kabaretu, czyli Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego nie zna granic. Już niebawem będziecie mogli sami się o tym przekonać. Kabaret Neo-Nówka wystąpi już 8 grudnia w Grodzisku Mazowieckim w hali sportowej przy Westfala. Tym razem zobaczymy program „Kazik sam w domu”. Kabareciarze wystąpią dwa razy: o godz. 17.15 i o godz. 20.30. 

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu bowiem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na występy kabaretu Neo-Nówka. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.