Jarmark produktów ekologicznych w Nowej Stacji

Wydarzenie

Cenicie sobie dobrą, tradycyjną żywność i rękodzieło? Nie może Was zatem zabraknąć podczas jarmarku produktów ekologicznych, który już 11 września rozpoczyna się w pruszkowskiej Nowej Stacji.

Produkty regionalne i ekologiczne stały się marką samą w sobie. W dobie dominacji żywności wysoko przetworzonej i masowej produkcji, są symbolem jakości, tradycji. Czyli tego, co najlepsze i wyjątkowe. Zachwycają smakiem i precyzją wykonania. Tego typu „perełki”, nie tylko kulinarne, będzie można znaleźć podczas Jarmarku Produktów Ekologicznych w Nowej Stacji w Pruszkowie.

Jarmark odbędzie się w dwóch terminach. Od 11 do 14 września i od 26 do 29 września w godzinach pracy galerii. Na specjalnych stoiskach pojawią się m.in. tradycyjne wyroby mięsne, chleby i zakwasy. Domowe ciasta, wędzone ryby, oscypki z Wójcizny. Miłośnicy kuchni śródziemnomorskiej będą mogli spróbować tradycyjnie przygotowanych hiszpańskich oliwek. Do tego ekologiczne wyroby z Azerbejdżanu, Turcji, Syberii.

Szczegóły znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.