Grodziskie Wianki na kolorowo i wesoło

Grodzisk Maz.

Na terenie Stawów Walczewskiego panowała dziś fenomenalna atmosfera. Otwarto kąpielisko, przez kilka godzin odbywał się festiwal kolorów, można było posłuchać również muzyki na żywo.

Można było rozłożyć się na sztucznej plaży i skorzystać z kąpieliska, natomiast ci bardziej aktywni skorzystali z wypożyczalni sprzętu wodnego i np. pływali kajakami lub rowerkami. Przy tym cały czas przygrywała muzyka. Tak mijały Wianki w Grodzisku Mazowieckim, w malowniczej scenerii Stawów Walczewskiego.

Niesamowitą frajdą dla młodszych, ale również i dla tych starszych (którzy pokazali, że można świetnie się bawić!) był festiwal kolorów. Kolorowy proszek dosłownie sypał się zewsząd. Radość nie do opisania.

Nie obyło się bez warsztatów plastycznych dla dzieci i przedstawienia w wykonaniu Teatru Kultureska. A na scenie pojawili się: Ponton Band, Grodziska Orkiestra Rozrywkowa i Bluberry Hill Trio.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Grodziskie Wianki na kolorowo i wesoło”

  1. Daro pisze:

    Ale w Grodzisku ! Szkoda czasu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły