Grodzisk z nowym urzędem miejskim. Jest wykonawca

Grodzisk Maz.

Niespodzianki nie było. Grodziski urząd miejski rozstrzygnął przetarg na budowę nowej siedziby. Inwestycja ma kosztować niecałe 18,5 mln zł.

Władze Grodziska Mazowieckiego od kilku lat zapowiadały budowę nowej siedziby urzędu miejskiego. W końcu postępowanie na budowę Centrum Informacyjno-Administracyjnego i Rozwoju pojawiło się w Biuletynie Informacji Publicznej grodziskiego magistratu. Do przetargu zgłosiła się tylko jedna firma Zab-Bud z Warszawy. Oferta zaproponowana przez firmę opiewała na niespełna 18,5 mln zł. Tymczasem grodziski magistrat na inwestycje planował wydać 19 mln zł. Nie dziwi wiec fakt, że przetarg udało się pomyślnie rozstrzygnąć.

Nowa siedziba w władz Grodziska powstanie przy ul. Kościuszki tuż obok wyremontowanej niedawno Willi Niespodzianka. Bryła budynku jest zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Jej fasadę będzie stanowić przeszkolona ściana w kształcie półkola.

Nowa siedziba magistratu ma być gotowa w ciągu 24 miesięcy od podpisania umowy. To oznacza, że nowy budynek grodziskiego urzędu będzie gotowy w drugiej połowie 2021r. A co stanie się z obecną siedzibą władz Grodziska? Budynek przejdzie generalny remont a swoją siedzibę będą w nim miały straż miejska i opieka społeczna.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Grodzisk z nowym urzędem miejskim. Jest wykonawca”

  1. i nikt nie zapyta po co pisze:

    Piękny miś. Na miarę naszych możliwości

  2. Jan Groszek pisze:

    a w Pruszkowie urząd przenosi się do wielkiego grobowca. A powinny być postawione od nowa budynki urzędu, policji i szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły