Dzień Babci i Dzień Dziadka

Uncategorized

Wszystkim zapominalskim przypominamy. 21 stycznia wszystkie Babcie obchodzą swoje święto. Dzień później świętować będą Dziakowie. Ni zapomnijcie złożyć życzeń i wręczyć prezentów.

Babcia i Dziadek to najcenniejszy skarb jaki możemy mieć. Babcia poratuje przepisem na domowy lek lub pyszny obiad. Dziadek pomoże w naprawie rzeczy, która w naszym mniemaniu nadaje się już tylko na śmietnik. 

Już 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, dzień później swoje święto obchodzą Dziadkowie. W te dni warto odwiedzić swoich dziadków, złożyć im życzenia i wręczyć nawet drobne podarki. Najważniejsze jednak, by zarezerwować nieco więcej czasu i spędzić z nimi popołudnie przy wspólnej herbacie i wspominkach. Ten czas będzie dla nich najcenniejszym prezentem. Warto również pamiętać, by dziadków odwiedzać częściej, a nie tylko z okazji ich święta. 

Jeśli szukacie prezentów dla dziadków to podrzucamy kilka pomysłów. Babcia jak każda kobieta zapewne ucieszy się z kwiatów, apaszki czy dobrego kosmetyku (o ile ich używa). Dziadkowi warto kupić prezent związany z jego hobby i sposobem spędzania wolnego czasu – mogą to być szachy, coś związanego z majsterkowaniem.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.