Dożynki w Pęcicach na zakończenie wakacji

Michałowice

W ostatni dzień wakacji mieszkańcy gminy Michałowice zebrali się w Pęcicach nieopodal stawu przy ul. Parkowej, aby świętować dożynki. Atrakcji było wiele - zachęcamy do obejrzenia powyższej galerii.

W niedzielę, 1 września iście dożynkowy klimat zapanował przy ul. Parkowej w Pęcicach. Dokładnie mowa o terenie przy pałacowym stawie. Impreza rozpoczęła się o godz. 13.00, z chwili na chwilę przybywało coraz więcej uczestników.

W programie nie zabrakło występów muzycznych. Czas umilały takie zespoły jak Warasy, Słowiany, Kapela ze wsi Warszawa i Gang Marcela. Inne atrakcje to: pokazy kulinarce, warsztaty rękodzieła, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, animacje dla dzieci, gry i zabawy.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Dożynki w Pęcicach na zakończenie wakacji”

  1. Kerim pisze:

    Miejsce imprezy niezbyt fortunne. Jedna wąska brama dla wszystkich – pieszych, rowerzystów i samochodów. Scena tak obarierkowana, że o kontakt z muzyką na żywo był utrudniony. Wszechobecny kurz ( byłem około 18-tej ) wzbijany przez jakieś samochody jeżdżące wśród uczestników (na pewno musiały). Sama impreza super, stoiska nie tylko komercyjne ale też takie kulturotwórcze . Animatorzy tych miejscówek mimo zmęczenia całym dniem aktywni i pełni dobrej energii. Brawo tylko nie w tym miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły