Książkomaty już dostępne!

Michałowice

Gminna Biblioteka Publiczna w Michałowicach udostępniła swoim czytelnikom nowoczesne książkomaty. Automaty te pozwolą na odbiór zamówionych książek poza godzinami pracy biblioteki.

Urządzenia te zostały ustawione przed placówkami w Michałowicach (ul. Raszyńska 34) oraz w Nowej Wsi, przy furtce do przedszkola (ul. Główna 52a). Korzystanie z książkomatów jest dziecinnie proste. Zamawiamy książki przez katalog internetowy (o sposobie odbioru książek należy poinformować bibliotekę mailowo lub telefonicznie). Odbieramy wiadomość SMS z kodem dostępu oraz numer skrytki, gdzie umieszczono nasze zamówienie. Na odbiór książek mamy 48 godzin od otrzymania SMS-a. Idziemy do książkomatu, znajdujemy odpowiednią skrytkę i wpisujemy kod. Gotowe!

To niezwykle wygodny sposób wypożyczania książek, ponieważ możemy je odebrać o dogodnej dla nas porze. Również jest to bezpieczna forma, gdyż gwarantuje ich bezkontaktowy odbiór,

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.