Krew w mundurze. Kolejna akcja oddawania krwi.

Pruszków

To najrzadszy i najcenniejszy lek na świecie. Krew – bo o niej mowa – jest w ciągłym deficycie. Tuż przed wakacjami, kiedy krew jest najbardziej potrzebna, ruszają kolejne akcje zbiórki krwi. Nie inaczej jest z tą akcją.

Akcja oddawania krwi odbędzie się z inicjatywy Klubu Honorowych Dawców Krwi „Serca Pruszkowa”. Już 13 maja, w godz. 9.00-13.00 będzie można oddać krew.

„Mundurowa Akcja Krwi” będzie przeprowadzona na parkingu przed Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie, od ul. Lipowej – informuje kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej komendy.

Jednak nie tylko mundurowi mogą oddać krew tego dnia. Do podzielenia się nią zachęcany jest każdy, bez względu na profesję czy wiek (oczywiście chodzi o osoby pełnoletnie!). Akcja ma charakter otwarty – podkreśla Kańka. Aby móc oddać krew, trzeba mieć przy sobie dowód tożsamości.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Krew w mundurze. Kolejna akcja oddawania krwi.”

  1. robot pisze:

    „Bez względu na profesję czy wiek”. Czyżby ? Przyjmą krew od prostytutki i od starca ?

  2. lowi pisze:

    naprawdę nie da się inaczej niż w dzień roboczy w godzinach pracy, kiedy większość zdrowych ludzi, którzy mogą oddać krew jest właśnie w pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły