Kręć kilometry dla swojego miasta

Region

Trwa kolejna już edycja kampanii społecznej „Kręć kilometry”. Do zabawy włączyli się mieszkańcy z okolicznych miejscowości. Ty również możesz walczyć o nagrody dla swojego miasta.

Biegasz, jeździsz na rowerze, dużo spacerujesz? Pływasz kajakiem, jeździsz na rolkach lub uwielbiasz nordic walking? A może chcesz się w końcu ruszyć z kanapy ale brakuje ci motywacji? Pobierz aplikację „Kręć kilometry” i pokonuj swoje rekordy. Każdy kilometr się liczy.

Kampania społeczna„Kręć kilometry” jest organizowana przez fundacje Allegro All for Planet. Zabawa promuje głównie jazdę na rowerze. Na uznanie mogą również liczyć wszyscy, którzy wolny czas, zamiast przed telewizorem, spędzają aktywnie na świeżym powietrzu: biegając, spacerując, uprawiając nordic walking czy właśnie jeżdżąc na rowerze.

Profity z udziału w akcji mogą zyskać wszyscy. Dla uczestników przygotowano ciekawe nagrody, a dla miast… Nie tym razem nie stojaki rowerowe a event technologiczny. – W tym roku nie gorąca 20, a tylko 5 miast zdobędzie główną nagrodę, którą jest event technologiczny. Event technologiczny to idealny sposób na spędzenie czasu z rodziną. Miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pokażemy ci fascynujący świat inżynierów, programistów i naukowców! Poczujesz na własnej skórze, jak nauka zmienia nasze życie i złapiesz technologicznego bakcyla! – zachęcają organizatorzy akcji.

A jak w rankingu radzą sobie miejscowości z naszej okolicy? Poniżej prezentujemy zestawienie:
Grodzisk Mazowiecki: 11. pozycja, przejechanych 139 271 km,
Pruszków: 51. pozycja, przejechanych 31 999 km
Milanówek: 122. pozycja, przejechanych 8 235 km,
Błonie: 209. pozycja, przejechanych 3 501 km
Brwinów: 241. pozycja, przejechanych 2 867 km,
Ożarów Mazowiecki: 299. pozycja, przejechanych 1 841 km
Raszyn: 318. pozycja, przejechanych 1 630 km
Komorów: 415. pozycja, przejechanych 976km
Piastów: 444. pozycja, przejechanych 834 km
Michałowice: 559. pozycja, przejechanych 321 km
Jaktorów: 762. pozycja, przejechanych 62 km
Nadarzyn: 814. pozycja, przejechanych 44 km

Zabawa trwado 30 września, a szanse na nagrody ma jeszcze każdy. Wystarczy tylko kręcić kilometry!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.