Kradli części samochodowe, wpadli na gorącym uczynku

Nadarzyn

Policjanci z Nadarzyna wspólnie z kolegami z pruszkowskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież części samochodowych. Obaj wpadli na „gorącym” uczynku.

Kilka dni temu funkcjonariusze z nadarzyńskiego komisariatu dostali informację, że z jednej z posesji na terenie Nadarzyna skradziono części samochodowe. Wspólnie z kolegami z pruszkowskiej patrolówki pojechali na obserwację terenu. Nie musieli długo czekać na efekty pracy. Na posesji dostrzegli dwóch mężczyzn. Jeden z nich piłą spalinową demontował części samochodowe, drugi przewoził je na taczce i pakował do samochodu dostawczego. Policjanci szybko podjęli interwencję.

Mundurowi przeszukali pojazd zatrzymanych mężczyzn. Znaleźli w nim kilkanaście elementów karoserii m.in. pokrywy silnika, komplety drzwi. Wszystkie przedmioty zostały zabezpieczone i wkrótce trafią do właściciela.

Dalsze czynności pokazały, że 37-latek i jego 45-letni kolega już nie raz „odwiedzili” posesję. W czasie wielokrotnych wizyt kradli części samochodowe, które później sprzedawali na złom. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na 24 tys. zł.

Zatrzymani trafili do policyjnej celi i usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Kradli części samochodowe, wpadli na gorącym uczynku”

 1. gol pisze:

  Jakie inicjały tych szkodników ?

 2. Głos pisze:

  Saszka z Wanią złom zbieraju?

 3. Dr. Huckenbush pisze:

  Odrąbać łapy i wypuścić.

 4. Lusia pisze:

  A co ze strzelaniną w Piastowie. Podobno Gang Mutantów wraca do gry.

  • Wilku starszy pisze:

   No właśnie, ktoś coś? Proszę poruszyć ten temat?

  • Asok pisze:

   Nikt nie żyje z gangu mutantow

   • Xy pisze:

    Ah cóż za błędne stwierdzenie, Ci co jeszcze trochę mogą dalej żyją

   • Anonim pisze:

    😁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły