Koszulka Legii Warszawa na licytację dla Filipka

Brwinów

Redakcja portalu i gazety WPR24.pl wystawia na charytatywną licytację koszulkę z autografami piłkarzy Legii Warszawa. Dochód zostanie przeznaczony na pilną operację serca, której potrzebuje 5-letni Filipek, mieszkaniec Brwinowa.

Nie lada gratka dla fanów zespołu piłkarskiego Legia Warszawa. Do wylicytowania na facebookowej grupie #Licytacje dla Filipa Walczącego O Życie oryginalna koszulka Legii z autografami piłkarzy. Znajdziecie na niej takie nazwiska jak: Jędrzejczyk, Żyro, Wawrzyniak, Kucharczyk, Jodłowiec.

Kilka lat temu nasza redakcja wylicytowała tę koszulkę również na aukcji charytatywnej. Niech historia zatoczy koło, mamy nadzieję, że ten cenny kawałek materiału zbliży Filipka do ważnej operacji. Przypomnijmy, że czasu jest niewiele (do 15 września). Do zebrania pozostało kilkaset tysięcy złotych…

– Koszulkę wylicytowaliśmy na pikniku charytatywnym. Środki tam zebrane były przeznaczone na rzecz dwójki niepełnosprawnych dzieci. Koszulka to świetna pamiątka. Stwierdziliśmy jednak, że zamiast wisieć w szafie, może jeszcze raz pomóc. Dlatego przekazujemy ją na aukcję dla Filipa – mówi Anna Zwolińska, redaktor naczelna WPR24.pl. – Mamy nadzieję, że nowy właściciel, gdy już się nią nacieszy zdecyduje się na przekazanie jej na kolejną aukcję charytatywną, by pomóc raz jeszcze – dodaje.

Przypomnijmy, że 24 sierpnia na placu przy ul. Piłsudskiego (nieopodal szkoły podstawowej nr 1) w Brwinowie obędzie się piknik charytatywny dla Filipa. Start o godz. 13.00. Na przybyłych gości będzie czekało wiele atrakcji! Na scenie wystąpią artyści muzyczni – Discoboys, Natural Made Rockers. Nie zabraknie występów komików, jeżeli lubicie stand up to koniecznie musicie przyjść i posłuchać Jakuba Ćwieka oraz Oli Petrus.

Więcej informacji o Filipie znajdziecie na stronie facebookowej: Filip Walczy o Życie.
Licytacje dostępne na grupie #Licytacje dla Filipa walczącego o życie

Darowizny można wpłacać za pomocą portalu www.siepomaga.pl.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Koszulka Legii Warszawa na licytację dla Filipka”

  1. Seba pisze:

    A Kazik Deyna sie podpisal na tej koszulce?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły