Koronawirus w dwóch szkołach w Pruszkowie

Pruszków

W dwóch placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Pruszkowski wykryto przypadki zakażenia koronawirusem.

Chodzi tu o LO im. Tadeusza Kościuszki, gdzie zakażenie potwierdzono u jednej z uczennic. Jej klasa oraz jeden nauczyciel zostali skierowani na kwarantannę. Klasa najprawdopodobniej będzie miała nauczanie zdalne na okres kwarantanny.

Jednak to nie jedyny przypadek zakażenia koronawirusem w szkole na terenie Pruszkowa. Kolejny przypadek wykryto w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy Wapiennej. Tu na kwarantannę skierowano część nauczycieli i uczniów, choć sama placówka działa normalnie. Według sanepid nie ma konieczności ogłaszania kwarantanny dla całej szkoły.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “Koronawirus w dwóch szkołach w Pruszkowie”

 1. pola pisze:

  Kmioty nie panikujcie!

 2. Tusznio pisze:

  Koronowirus w LO Kościuchu, w Poprawczaku i Przedszkolu na Prusa, gdzie jeszcze ? czego nie wiemy ? Wiadomo ile w powiecie ?

 3. as pisze:

  Na dekiel wam siada od tego „bezobjawowego”. Od tej „pandemii”. Wczoraj MZ podało ile osób zmarło faktycznie od tej grypy – w pól roku około 300 osób. Na 38mln… Podobny promil podał sanepid w Usa. Proponuje nosić kilka maseczuszek jednoczesnie i zacieśnic gumki. Słuchancie władzy. Władza martwi się o was.

  • Ten obcy pisze:

   Niema co się dziwić, jakby w TV mówili żeby się gów.. Em smarować to pewnie ze 3/4 ciemnoty by chodziło wysmarowane żeby być bezpiecznym od covid.

  • roro pisze:

   absolutnie się zgadzam. W Polsce umiera dziennie około 1000 osób. To normalny wynik. Koronawirus covid-19. Nic w tych statystykach nie pogorszył. To zwykły wirus. Z dosyć ostrym przebiegiem. Nic więcej. Grypa „żołądkowa” też jest bardzo groźna. Można się odwodnić i wyobraźcie sobie. Odwodnienie i śmierć. Tak na zwykłą niestarszną grypę. Zalecam myć rączki i żyć normalnie.

 4. Alan pisze:

  No nieźle z mieszkam na Tadeusza Kościuszki hah. Ciekawe kiedy na lipowej zamkną

 5. Anonim pisze:

  Ministor jest Nastradamos

 6. Adolf pisze:

  Odstrzelić i tyle, po co się bawić w kwarantanny. To jedyna skuteczna metodą

 7. Xd pisze:

  A w liceum wszystkich przedmiotów uczy jeden nauczyciel ???? Czy tylko wychowawca ma kwarantanne ?

 8. Ktoś pisze:

  I jeszcze zapomnieliście o Przedszkolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły