Koronawirus u lekarza ze Szpitala Zachodniego. Oddział chirurgii zamknięty

Grodzisk Maz.

Grodziski sanepid poinformował o wykryciu zakażenia SARS-CoV-2 u jednego z lekarzy oddziału chirurgii w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

Infekcję koronawiusem potwierdzono w nocy z poniedziałku na wtorek. – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim informuje, że w nocy potwierdzono zakażenie Sars-CoV-2 u lekarza oddziału Chirurgii SPS Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim (ten przypadek zostanie wykazany w dzisiejszym komunikacie o sytuacji epidemiologicznej powiatu). Lekarz przebywa na kwarantannie domowej w stanie ogólnym dobrym – czytamy w komunikacie sanepidu.

Jak zapewnia sanepid, u osób z bezpośredniego kontaktu z osobą zakażoną pobrano próbki do badań. Przekazano je do laboratorium, trwa oczekiwanie na wyniki. – Osoby te zostały objęte kwarantanną. Trwa dalsze dochodzenie epidemiologiczne. Na chwilę obecną pozostałe oddziały szpitala działają w trybie normalnym – zaznacza grodziska stacja sanitarna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Koronawirus u lekarza ze Szpitala Zachodniego. Oddział chirurgii zamknięty”

 1. ts pisze:

  na nartach był?

 2. Rada pisze:

  Urologia też zdaje się w „ kwarantannie” Wydaje mi się, ze zawalili coś i poszlo. Może procedury? Maseczki chyba raczej mają, apoza tym bogata gmina mogłaby kupić dla szpitala.

 3. jj pisze:

  Bylam w niedziele na Sorze i nie powiem od razu dostałam maseczke na twarz przy gabinecie plyn do dezynfekcji oceniłam ta wizyte na naprade fajnym poziomie i pzygotowaniu ale serce mi stanelo jak dzisiaj przeczytałam ta wiadomośc ;/

 4. XxX pisze:

  Urologia też zamknięta bo byla pacjentka zarazona co klamiecie

 5. Fakt pisze:

  Pisowski rząd nad niczym nie panuje, dodrukowuje pieniądze a np. euro już po 4,6zł. Polska w ruinie oto spuścizna kaczora, z europą skłóceni w imię megalomani karła.

  • B.B. pisze:

   BEZMÓZG totalny

  • I. pisze:

   Fakt, potrzebujesz psychiatry.

  • bredzisław komoruski vel szczynukowicz pisze:

   POwski kret ynie z odmóżdżoną przez TeFałszeN łepetyną, a jak ci w tvnie POwiedzą żebyś zeżarł własne keke, to zapewniam, że nie tyko zeżresz i POgłaszczesz się PO brzuchu, ale POprosisz o dokładkę, ty bezmyślny matole, tyPOwy przykładzie leminga nieskalanego myślą, ślepo wierzącego w każdą brednię POdaną przez budki, kidawy, szechtery i tefałszeny

 6. obserwator pisze:

  Gdzie maseczki, rękawiczki, okulary ochronne, fartuchy i płyny dezynfekcyjne ?

  • Pracownik służby zdrowia pisze:

   Uważaj bo ostatnio wywalają dyscyplinarnie za takie wpisy. Powrócił PRL i trzy razy zastanów się co piszesz bo pójdziesz siedzieć za PRAWDĘ ……….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły