Koronawirus na SOR? Dyrekcja dementuje

Grodzisk Maz.

Osoby, które w piątek udały się na Szpitalny Oddział Ratunkowy w grodziskim Szpitalu Zachodnim zostały odprawione z kwitkiem. Powód? Podejrzenie koronawirusa.

Na SOR w grodziskim szpitalu miała zgłosić się młoda kobieta z objawami wskazującymi na zarażenie koronawirusem. Pacjentka miała trafić do izolatki.

Personel szpitala na drzwiach powiesił kartkę z informacją: „Podejrzenie koronawirusa. Szpital – SOR zamknięty”. Pacjenci zostali wyproszeni i zostali poinformowani, że jeśli chcą zostać to na własne ryzyko.

Dyrekcja grodziskiej lecznicy dementuje informacje o koronawirusie. – Nie ma ani stwierdzonego, ani podejrzanego przypadku koronawirusa w naszym szpitalu. W związku z zaistniałą sytuacją dałam personelowi możliwość ograniczenia wizyt. Chodzi zarówno o bezpieczeństwo osób chorych, jak i zdrowych – wyjaśnia Krystyna Płukis, dyrektor szpitala.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Koronawirus na SOR? Dyrekcja dementuje”

 1. Bimbo pisze:

  A ile jest mieszkańców w powiecie grodziskim i pruszkowskim objętych kwarantanną lub jest hospitalizowanych z podejrzeniem koronawirusa? Sanepid nie podaje, czy ludzie z tego miernego, niby informacyjnego portalu, nie potrafią uzyskać takiej informacji?

 2. Lisiepieklo pisze:

  Wystarczy jedna osoba teraz, ktora podniesie palec i wywola haslo obecnego trendu mediow i juz wszyscy przestraszeni, nogi ze strachu sie uginaja i nawet taki szpital dla jednej babuszki ktora w zyciu ma wonty o wszystko, to nie przyjmujepacjentow xD jedna osoba vs caly szpital xD niesamowite co sie z wami ludzie dzieje… ciekawy jaki nastepny bedzie globalny temat na ziemi

 3. AD pisze:

  Jak się nie chce pracowac na SOR…TO najlepiej wywiesic kartke ,żę jest koronawirus…Albo podejrzenie i koniec pracy …

 4. Darek pisze:

  W Tworkach juz jest dawno !!! 😉

 5. Fukpoland pisze:

  Korwa o co chodzi? Będziemy się zjadać bo nagle absurd będzie gonił absurd, panika opanowuje ludzi a w szpitalach obłęd w oczach z niewiedzy, szefowie firm nie wieża co robić,? Pieniędzy w Państwie nie ma bo rozdane, nie pójdę do pracy to nie wystawie faktury bo przecież warunek obywatelski – działalność gospodarcza. Nakopac w tyłek garniturom co razem kreski wciągają i na haju krajem żądza?

 6. Koniec ludzkości pisze:

  Teraz każdy z grypą albo katarem będzie się pchał na sor od tej medialnej paniki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły